De populariteit van de tocht is te danken aan de unieke sfeer onderweg: gezellige verzorgingsposten, versierde straten en volledig uitgepijlde routes langs de mooiste plekken van Amsterdam en Zaandam. De 20, 27 en 42 kilometer starten op de iconische Dam in Amsterdam, terwijl de 10 kilometer begint in het Dam tot Dam Park in Zaandam. De 20 kilometer is het populairst, met al meer dan 6.000 inschrijvingen. De meeste deelnemers komen traditioneel uit Amsterdam (10%) en Zaandam (5%).
Ook speelt het goede doel Pink Ribbon een belangrijke rol: veel deelnemers zetten zich in voor vrouwen met borstkanker door geld op te halen middels sponsoracties. Vorig jaar werd er een prachtig bedrag opgehaald van € 392.539,-. Pink Ribbon is ook dit jaar weer het goede doel van de wandeltocht.
Business Walk
De in 2023 geïntroduceerde Business Walk groeit explosief. Bedrijven kunnen samen met collega’s en relaties deelnemen en profiteren van extra’s zoals consumpties en een teamfoto. Waar in het eerste jaar 100 teams meededen, waren dat er vorig jaar al 235. Nu staat de teller staat nu al op 260 ingeschreven teams.
Inschrijven
Inschrijven voor de Pink Ribbon Dam tot Dam Wandeltocht kan t/m 8 september of tot de deelnemerslimiet is bereikt, via www.pinkribbondamtotdamwandeltocht.nl