AMSTERDAM - Het festival Op de Ring op zaterdag 21 juni is een van de hoogtepunten van de 750e verjaardag van Amsterdam. Om het festival mogelijk te maken, sluiten we een groot deel van de Ring A10 en enkele straten in de stad af van vrijdagavond 21.00 uur tot zondagmiddag 15.00 uur.

Op vrijdagavond 20 juni 2025 sluiten we om 21.00 uur de A10 West, Zuid en Oost af, tussen de afslag naar de A5 en de afslag naar de A1. Dat is inclusief de aansluitingen met de A2 en A4. De buitenring blijft open voor de nood-en hulpdiensten en het openbaar vervoer. Het regionaal verkeer wordt omgeleid via de A1, A9 en A5. Zondag 22 juni gaan de wegen om 15.00 uur weer open.

Afsluitingen in de stad

We sluiten sommige straten en bruggen in de stad af om opstoppingen te voorkomen. Zo blijft er ruimte voor nood- en hulpdiensten. Auto- en vrachtverkeer kan niet langs de afsluitingen. U kunt er wel lopend of met de fiets door. De afsluitingen gelden niet voor de nood- en hulpdiensten, openbaar vervoer en ontheffingshouders voor bus- en trambanen. Kijk op het kaartje hieronder waar de afsluitingen zijn.

NS reisplanner aangepast.

Bezoekers Op de Ring

Komt u naar het Festival Op de Ring? Kom dan lopend, met de fiets, scooter of eventueel met het openbaar vervoer. Check voor vertrek de OV-reisplanner.

Informatie over de bereikbaarheid, de ingangen en meer vindt u op Praktische info - Op de Ring. Vanuit de ov-stations loopt u via aangegeven looproutes naar de entrees. Vrijwilligers van GVB en gemeente wijzen bezoekers de weg. Daarnaast zorgen we in de buurt van entrees voor 60.000 extra plekken voor fietsen.

Meer weten